statystyki szczegółowe

Aktualności

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego Gminy Ciechocin - relacja.

• autor: OrlikSwietoslaw, 2016-07-25 15:49

Dnia 23 lipca 2016 roku na Kompleksie Boisk Sportowych ORLIK 2012 w Świętosławiu odbył się Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego Gminy Ciechocin.

W wyniku eliminacji do turnieju głównego zakwalifikowało się dziesięciu zawodników.
Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch wygranych setów - sety rozpoczynały się przy stanie meczu 2 - 2 w gemach.
Do półfinałów awansowało czterech zawodników - Bartłomiej Drzażdżewski, Dawid Gorczyński, Kazimierz Kłosiński i Patryk Kordowski. W meczu o trzecie miejsce spotkali się Bartłomiej Drzażdżewski i Dawid Gorczyński. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Dawida Gorczyńskiego 2:0 (7-6, 6-4). W Wielkim Finale zmierzyli się Kazimierz Kłosiński i Patryk Kordowski. Finał rozstrzygnął się w dwóch setach. Zwycięzcą turnieju został Kazimierz Kłosiński, który pokonał Patryka Kordowskiego (6-3, 6-3).

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary.
Koordynatorem turnieju był Animator Sportu Gminy Ciechocin, Robert Malanowski.